Kāpēc izvēlās mūs

PROCESU CAURSPĪDĪGUMS

Darba procesu apsolūtais caurspīdīgums, pilnīga foto atskaite kā apdrošināšanas kompānijām, tā arī privātajiem klientiem.

MATERIĀLU KVALITĀTE

Kompānija nodarbojas ar automobiļu un detaļu krāsošanu ar profesionāliem lakas krāsu materiāliem, tādiem kā: CROMAХ, STANDOХ, GLASURIT, DU PONT, MIRKA, 3M, KOVAХ, PPG.

GARANTIJAS

Mēs dodam mūsu darbam garantiju visiem mūsu klientiem.

Kas mēs esam?


Esam salasījušies savas profesijas fanātu komanda. Izpildāmo darbu kvalitāte ir galvenā prioritāte mūsu kompānijā. Mēs neesam konveijeri, tāpēc daži globālie projekti ir jādara diezgan ilgi, lai iegūtu maksimāli iespējamo kvalitāti. Ar nelieliem tekošajiem projektiem, strādājot ar maksimālu atdevi, tiekam galā noteiktajā laikā. Mēs nepārtraukti pilnveidojam savas darba prasmes, mācamies jaunas tehnoloģijas, investējam līdzekļus jaunās darba vietās un tehnoloģijās. Kā sacīt: “Gribi kaut ko izdarīt labi, dari kā priekš sevis un pat vēl labāk!”

Veiksmīgā sertifikācija apstiprina autocentra sniedzamo pakalpojumu augsto līmeni un kalpo kā garantija tam, ka klienta auto pēc avārijas tiks kvalitatīvi saremontēts un pilnībā atgūs sākotnējo izskatu.

Klienti / Partneri / Sertifikāti

Client
Client
Client
Client
Client
Client