Mēs sadarbojamies praktiski ar visām apdrošināšanas kompānijām, kā arī pieņemam pasūtījumus no juridiskām un fiziskām personām.

Veicam apdrošināšanas gadījuma novērtējumu un sastādām remontdarbu tāmi, izmantojot Audatex profesionālu programmu. Ja automašīna tiek remontēta pie mums, tad zaudējumu aprēķins pie mums tiek uztaisīts bez maksas.

Mūsu klientiem ir pieejama bonuss pakete, kurā ietilpst virsbūves mazgāšana pēc remonta, ieskaitot dzinēja nodalījumu, salona tīrīšana un mūsu zīmola gaisa atsvaidzinātājs!

Ja jūs izlemjat veikt remontu mūsu uzņēmumā un remontu apmaksā apdrošināšanas kompānija, lūdzu, norādiet mūsu nosaukumu "Repair Center ", aizpildot pieteikumu, pēc tām mēs sastādīsim remonta izmaksas tāmi, nosūtīsim tāmi apdrošināšanas kompānijai izskatīšanai un pēc apstiprināšanas saņemšanas sāksim remontu.

Mēs palīdzēsim veikt pārrunas ar jūsu apdrošināšanas kompāniju, kā arī nodrošināsim automašīnas bezmaksas glabāšanu līdz laikam, kamēr apdrošināšanas kompānija pieņems lēmumu par materiālās kompensācijas izmaksu.

Jūs un Jūsu automašīna būs apmierināti ar mūsu attieksmi pret Jums!